AUTO NOMA 24

rezervēt »

 izdevīgi piedāvājumi 134 valstīs

 

 

 
Nomas noteikumi

Auto rezervēšana notiek izmantojot CarTrawler rezervēšanas sistēmu (turpmāk tekstā - Sistēma), kura sadarbojas ar auto nomām 134 pasaules valstīs. Sistēmai ir lietošanas noteikumi un lietojot Sistēmu Jūs pilnībā piekrītat visiem noteikumiem, kurus sistēmas īpašnieki ir noteikuši un publicējuši. Ja Jūs nepiektrītat šiem noteikumiem pilnībā vai daļēji, tad nelietojiet šo Sistēmu. Pilni Sistēmas lietošanas noteikumi un auto nomas noteikumi ir izlasāmi, kad ir izvēlēta konkrēta automašīna, pirms darījuma noslēgšanas un apmaksas veikšanas.

Šeit piedāvājam (mūsuprāt būtisku) Sistēmas noteikumu fragmentu tulkojumu, kam nav juridisks spēks. Tulkojums var atšķirties no angliski rakstītajiem noteikumiem, jo Sistēmas īpašnieks jebkurā brīdī var izmainīt noteikumus.

Jebkuru auto nomas rezervāciju nodrošina auto nomas kompānija nevis Sistēma vai interneta portāls. Sistēma apkopo informāciju, palīdz atrast priekš Jums izdevīgāko nomas piedāvājumu un noslēgt auto nomas līgumu. Auto nomas līguma noteikumi ir atkarīgi no konkrētās automašīnas īpašnieka (nomas). Nomas līguma noteikumi ir izlasāmi tad, kad ir izvēlēts automašīnas tips un cita nozīmīga informācija.

Rezervējot auto tiek piedāvāti 3 apmaksas veidi atkarībā no izvēlētās valsts un pieejamā auto:

A) Rezervācijas brīdī Jūs maksājat pirmo iemaksu un pārējo summu Jūs maksājat uz vietas, ierodoties auto nomā.
B) Rezervācijas brīdī Jūs maksājat pilnu auto nomas cenu.
C) Rezervācijas brīdī Jūs nemaksājiet neko un visu summu Jūs maksājiet uz vietas auto nomā.

Jebkurā gadījumā papildus izdevumi par degvielu un izvēlētajiem papildus pakalpojumiem tiek apmaksāti uz vietas auto nomā.

Informācija par Jums piedāvāto apmaksas modeli parādīsies pirms rezervācijas pabeigšanas.

Kad rezervācija būs apstiprināta, rezervāciju sistēma atsūtīs rezervācijas apstiprinājumu uz norādīto e-pastu. Pārbaudiet visu apstiprinājumā norādīto informāciju - valsti, auto saņemšanas vietu, nomas ilgumu. Ja kaut kas neatbilst, Jums vajadzētu nekavējoties sūtīt pieprasījumu rezervāciju sistēmai precīzi informējot par neatbilstību, norādot rezervācijas numuru.

Ja ir nepieciešamas izmaiņas rezervācijā, rezervāciju sistēmas klientu apkalpošanas nodaļai ir jāsaņem no Jums caur rezervāciju sistēmu iesniegta skaidra informācija par nepieciešamajām izmaiņām. Rezervāciju sistēma nevar garantēt, ka varēs nodrošināt prasītās izmaiņas. Izmaiņas nevar tikt veiktas pēc automašīnas saņemšanas. Rezervāciju sistēma neatgriež naudu, ja automašīna tiek nodota agrāk par norunāto laiku. Ja pēc auto saņemšanas Jūs pieprasīsiet pagarināt nomas ilgumu, piemaksa ir jāveic pa tiešo auto nomai pēc auto nomas noteiktajiem tarifiem.

Nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu automašīnu: Ņemiet līdzi rezervācijas apstiprinājumu. Jums pieprasīs uzrādīt vadītāja apliecību, pasi un kredītkarti uz autovadītāja vārda (kā garantiju iespējamiem bojājumiem).

Rezervāciju Jūs variet atcelt ne mazāk kā 48 stundas pirms nomas sākuma. Vienīgais veids kā atcelt rezervāciju ir caur rezervāciju sistēmas mājas lapu.
A) Ja atcelšana notiek 7 dienu laikā no rezervācijas izdarīšanas un ne mazāk kā 48 stundas pirms nomas sākuma, visas iemaksas tiks atgrieztas.
B) Ja atcelšana notiek vēlāk kā 7 dienas pēc rezervācijas izdarīšanas un ne mazāk kā 48 stundas pirms nomas sākuma, tiks ieturēti 25 EUR un kredītkartes apstrādes izdevumi.
C) Ja atcelšana notiek mazāk kā 48 stundas pirms nomas sākuma, tiks ieturēta 3 dienu nomas maksa un kredītkartes apstrādes izdevumi.
D) Ja atcelšana notiek gadījumā, ja netika iemaksāts avansa maksājums, netiks ieturēta nekāda summa, ja atcelsiet rezervāciju caur rezervāciju sistēmu

Atbildības ierobežojums. Strīdu gadījumā prasījuma summa ir ierobežota samaksātās pakalpojuma cenas apmērā.

Lai labi ripo!

 

Kā rezervēt auto?

Nomas noteikumi

Nomas cenas: klientu izvēle

Hyundai Getz, Tenerife

19 EUR

Toyota Aygo, Madeira

21 EUR

Ford Fiesta, Madeira

25 EUR

Ford Escape, Losandželosa

28 EUR

Mercedes A, Nykoping

40 EUR

Volkswagen Passat, Berlīne

46 EUR

BMW 1, Hamburga

47 EUR

Volvo V50, Bergamo

51 EUR
*Nomas cena ir atkarīga no valsts, auto markas, datuma, dienu skai
ta u.c.

Dublina Rīga Barselona Zadara Dubrovniki


Superbiletes.lv - lētas aviobiļetes

Viesnīcas


(C) Auto noma 24, 2009 | Par mums | Lietošanas noteikumi | Pieejamās automašīnas un cenas var redzēt ievadot pilsētu (RĪGA) un datumu. Tālr. citiem jautājumiem +371 29193493.