AUTO NOMA 24

rezervēt »

 izdevīgi piedāvājumi 134 valstīs

 

 

 
Auto nomas visā pasaulē!

Mēs piedāvājam auto nomu no sekojošām auto nomas kompānijām:


EUROPCAR
EUROPCAR ir dibināta 1949. gadā Parīzē, 1973. gadā tā atvera pirmās filiāles Beļģijā, Vācijā, Holandē un Šveicē. 1999. gadā Europcar atklāja inovatīvu rezervēšanas sistēmu caur internetu. 2008. gadā Europcar ir lielākā auto nomas kompānija Eiropā. Europcar misija - būt par visvairāk inovatīvo, draudzīgāko un klienta orientēto auto nomas kompāniju. Automašīnu vidējais vecums ir no 4 līdz 8 mēnešiem un katrs no 215000 auto tiek pārbaudīts un iztīrīts pēc katra klienta. Kompānija strādā 160 valstīs, 200 Eiropas lidostās, 600 pasaules lidostās.
 

SIXT
SIXT dibināja Martins Sixt 1912. gadā Vācijā kā vienu no pirmajām auto nomām valstī, piedāvājot vienas dienas ekskursijas un individuālas tūres. 1977. gadā Sixt atvēra nomas punktus lielākajās Vācijas lidostās. 1992. gadā Sixt atvēra nomas punktus ICE dzelzceļa stacijās. 1995. gadā Sixt bija pirmā auto nomas kompānija internetā. 1996. gadā tika atvērta filiāle Vīnē, 1997. gadā tika atvērtas 130 filiāles Francijā un pirmās filiāles Lielbritānijā. 1998. gadā tika atvērtas filiāles daudzās valstīs.
 

ALAMO/NATIONAL
ALAMO - dibināta 1974.gadā St Louis (ASV), pamatā strādā ar lidostas atpūtas ceļotājiem. Alamo piedāvā zemas cenas populārākajiem ceļojumu galamērķiem visā ASV, Kanādā, Meksikā, Karību reģionā, Latīņamerikā, Āzijā un Klusā okeāna reģionā. Alamo sadarbība ar Europcar rada pasaulē lielāko auto nomas tīklu. Alamo ir tehnoloģiju inovators - 1995. gadā atvēra interneta rezervēšanas sistēmu; 2005. gadā sāka izvietot pašapkalpošanās automātus (patlaban uzņēmumam ASV darbojas vairāk kā 150 auto nomas automāti). Skārienjūtīgais ekrāns ļauj jebkuram klientam ar derīgu autovadītāja apliecību, kredītkarti un iepriekš veiktu rezervāciju, piereģistrēties auto saņemšanai. Uz ekrāna var arī pārskatīt nomas informāciju, pievienot papildu vadītājus un aprīkojumu, piemēram, GPS navigāciju, apmaksātu degvielu vai bērnu autosēdeklīti.

NATIONAL ir dibināta 1947 St. Louis, ASV. Kompānijas klienti ir biznesa ceļotāji, kam ir nepieciešams auto ikdienas auto vajadzībām. National 1987. gadā izveidoja pirmo bonusu programu pastāvīgajiem klientiem Emerald Club, kas arī šodien atvieglo ātrāku auto saņemšanu pastāvīgajiem klientiem, saņemot automašīnu bez jebkādas dokumentu aizpildīšanas.
 

BUDGET
Budget tika dibināta 1958. gadā, taupīgiem klientiem. Šodien kompānija piedāvā kvalitatīvus transportlīdzekļus gandrīz 1900 nomas vietās visā pasaulē. Panākumu pamatā ir ciešā Avis Budget group vadības komanda.
 

DOLLAR THRIFTY
DOLLAR auto noma ir dibināta 1966. gadā Losandželosā ar sākotnējo nosaukumu “Dollar A Day Rent A Car”. Sākontnēji kompānija iznomāja dažas Volkswagen Beatle automašīnas. Kompānija jau sākotnēji izvirzīja mērķi sniegt vislabāko servisu par vislabāko iespējamo cenu. 1990. gadā Dollar nopirka kompānija Chrysler un tā nokļuva vienā ķēdē ar Thrifty. Pašlaik Dollar pieder 629 nomas punkti 52 valstīs t.sk. 359 ASV un Kanādā.

THRIFTY tika dibināta 1958. gadā un 1989. gadā to tāpat kā Dollar auto nomu nopirka Chrysler Corporation. 2002. gadā Thrifty un Dollar tika apvienotas vienā uzņēmumā, kas turpina attīstīt abus atpazīstamos zīmolus atsevišķi. Thrifty strādā 68 valstīs ar 1028 filiālēm un atšķirībā no daudzām citām auto nomas kompānijām Thrifty filiāles ir ne tikai lidostās, bet arī pilsētās. Kompānija pati apkalpo 43% no filiālēm ASV, pārējās filiāles ASV un citās valstīs darbojas uz frančīzes pamata.

SOLMAR
VICTORIA Rent-a-Car
Irish Car Rentals
Goldcar
Sicily by Car / Auto Europa
Travel Rent

353 car rental
CENTAURO
EASY CAR
MARBESOL
AIRAUTO
HERTZ


Mūsu klienti visbiežāk izvēlas šādas auto klases:

Economy
Compact
Mini
Intermediate
Minivan
Standard
Fullsize
Medium SUV
Intermediate elite
Exotic
Compact elite
Economy elite
Premium
Fullsize elite
Luxury
Small SUV
Special
Large SUV
Four wheel drive
Standard elite

 

Kā rezervēt auto?

Nomas noteikumi

Nomas cenas: klientu izvēle

Hyundai Getz, Tenerife

19 EUR

Toyota Aygo, Madeira

21 EUR

Ford Fiesta, Madeira

25 EUR

Ford Escape, Losandželosa

28 EUR

Mercedes A, Nykoping

40 EUR

Volkswagen Passat, Berlīne

46 EUR

BMW 1, Hamburga

47 EUR

Volvo V50, Bergamo

51 EUR
*Nomas cena ir atkarīga no valsts, auto markas, datuma, dienu skai
ta u.c.

Dublina Rīga Barselona Zadara Dubrovniki


Superbiletes.lv - lētas aviobiļetes

Viesnīcas


(C) Auto noma 24, 2009 | Par mums | Lietošanas noteikumi | Pieejamās automašīnas un cenas var redzēt ievadot pilsētu (RĪGA) un datumu. Tālr. citiem jautājumiem +371 29193493.